Livesport 6

Livesport

Livesport

Nové Butovice

Work space

2020

Livesport 6

Livesport

Livesport

Nové Butovice

Work space

2020

Livesport 6
Livesport 6
2062
vyprojektovaných
m2
Motiv

Hodinový strojek

Materiál

Patinované plechy

Koncept

Well-being

Do kanceláří Livesportu nepřetržitě proudí data z celého světa. Bez ohledu na čas. V nových interiérech se stejně dynamicky pohybují i zaměstnanci. Tepe tu nikdy nekončící pracovní puls.

Na oběžné dráze technologických firem se zrodil nový koncept

Akceleruje myšlenky. Usnadňuje práci a urychluje pohyb. Propojuje lidi jako ozubená kola. Každý tu má své místo. Jen není pevně spojené s konkrétním stolem.

Tenhle příběh vyrostl pod taktovkou

Livesportem projdete bez otevření jediných dveří

Půdorys připomíná ciferník, dynamicky řešený interiér. Celé patro je rozděleno do 3 funkčních prstenců, které vytváří variabilitu a pestrost kancelářské krajiny. Podél vnější fasády s dostatkem denního světla najdeme flexibilní pracovní zónu. Při průletu míjíme uzavřené kanceláře, openspace a rohová sdílená pracovní místa. Kolem nich probíhá urychlovač, páteřní komunikace. Nejblíže středovému atriu je umístěn okruh plný zeleně s volnočasovým, neformálním prostředím určený k setkávání lidí i oddychu. Třetí prstenec pak dotváří 10 plechových transformerů, součástek hodinového stroje.

Ukázat celý příběh

plus-icon

Hledali jsme propojení firemní filosofie, DNA společnosti a samotného prostoru. Inspirovali jsme se tématem budovy jako funkčního stroje, který pojmenoval již Le Corbusier v počátcích 20. století. Zkoumali jsme principy pohyblivých strojů, hodinového strojku a urychlovače částic.

Zajímat by vás mohly
i tyhle projekty