Liko-s Oasis Bubble

Liko-s

Liko-s

Work space

2022

Liko-s Oasis Bubble

Liko-s

Liko-s

Work space

2022

Liko-s Oasis Bubble
Liko-s Oasis Bubble
vyprojektovaných
m2
Materiál

Sklo

Tvarosloví

Bublina

Koncept

Elegance

Pro nový koncept Oasis jsme navrhli transparentní ladnou bublinu, která vás z kanceláře přenese do jiného světa, vytváří pohodu a prostor k nerušenému jednání, přemýšlení, brainstormingu. Čisté detaily, oblé rohy a gradient umocní minimalistický design. Bublinu můžeme nafouknout dle individuální potřeby, je přizpůsobivá, vynikne svou elegancí

Oáza ticha s organickým designem

LIKO-S OASIS® byla vyvinuta firmou LIKO-S ve spolupráci se Studiem Reaktor a vychází z desetiletí zkušeností s navrhováním a vybavováním špičkových kancelářských prostor. Je modulární - lze jej škálovat tak, aby se do něj pohodlně vešlo až dvanáct osob, a může být umístěna do jakéhokoli openspace prostoru.

Tenhle příběh vyrostl pod taktovkou

Zážitek řízený technologií

OASIS® je vybaven patentovanými inteligentními dveřmi, které poprvé v historii obsahují integrovaný a interaktivní rezervační systém. Vstupujete do nich bez klíče skrze svůj telefon. To vše doprovází oboustranný LED indikátor stavu, který barvou signalizuje aktuální průběh schůzky.

Ukázat celý příběh

plus-icon

Tradiční české sklářství má staletou tradici a je proslulé svým designem a řemeslností. OASIS® se vyznačuje organickým tvarem a jako základní konstrukční prvek používá obloukové sklo, což z něj činí jediné zaoblené, bezrámové a celoskleněné řešení na trhu.

Zajímat by vás mohly
i tyhle projekty