HUBHUB

HUBHUB

HUBHUB

Praha

Work space

2018

HUBHUB

HUBHUB

HUBHUB

Praha

Work space

2018

HUBHUB
HUBHUB
3794
vyprojektovaných
m2
Adresa

28. října

Palác

ARA

Klient

HB Reavis

Nárožní obchodní dům vybudovaný za první republiky původním majitelem a.r. Aschenbergem byl zaměřen především na prodej textilu. Jeho vzhled byl inspirován americkým moderním způsobem stavění a evropským funkcionalismem.

Navázání na typologii obchodního domu

Hlavním konceptem pro využití nového coworkingového prostoru paláce ARA se tak stalo navázání na typologii obchodního domu, tzv. Mallu, ve kterém se jako hlavní artikl nabízejí moderní, nehmotné produkty – nápady, ideje, myšlenky, inovace, talent.

Tenhle příběh vyrostl pod taktovkou

Coworkingový prostor v bývalé Perle

Nárožní obchodní dům vybudovaný za první republiky původním majitelem a.r. Aschenbergem byl zaměřen především na prodej textilu. Jeho vzhled byl inspirován americkým moderním způsobem stavění a evropským funkcionalismem. Během 60. let je stavba upravena a pojmenována Obchodní dům Perla. Prodával se zde především design, móda, oblečení.

Ukázat celý příběh

plus-icon

Každé patro nese název dle různých obchodních prostředí – showroom, trh, arkáda, pop-ups obchody a platforma. Tyto výrazově zajímavé a inspirující prostory tvoří jednací stoly, relax zóny, místnosti pro setkávání, telefonní budky.

Zajímat by vás mohly
i tyhle projekty